Zatrudnienie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy nie przyjmuje dokumentów aplikacyjnych poza formalnie prowadzonymi naborami na wolne stanowiska, a wszelkie aplikacje przesłane poza naborem będą usuwane.

Poszukiwany Pracownik Socjalny / Starszy Pracownik Socjalny / Specjalista Pracy Socjalnej w Dziale Pomocy Środowiskowej

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Dembińskiego 3, 01-644 Warszawa, ogłasza nabór kandydatów na stanowisko pomocnicze i obsługi Pracownik Socjalny / Starszy Pracownik Socjalny / Specjalista Pracy Socjalnej w Dziale Pomocy Środowiskowej - zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze 1 etatu.

Więcej informacji w załączniku.

Pliki do pobrania: 

Poszukiwany Starszy Inspektor/Specjalista w obszarze ds. kadrowych

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Dembińskiego 3, 01-644 Warszawa, ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze Starszy Inspektor/Specjalista w obszarze ds. kadrowych do Działu Administracyjno-Gospodarczego - zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze 1 etatu.

Więcej informacji w załączniku.

Pliki do pobrania: 

Poszukiwany Młodszy asystent rodziny/Asystent rodziny/Starszy asystent rodziny w Dziale Pomocy Specjalistycznej

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Dembińskiego 3, 01-644 Warszawa, ogłasza nabór kandydatów na stanowisko pomocnicze i obsługi Młodszy asystent rodziny/Asystent rodziny/Starszy asystent rodziny w Dziale Pomocy Specjalistycznej- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo w wymiarze 1 etatu.

Więcej informacji w załączniku.

Pliki do pobrania: 

Poszukiwany Specjalista pracy z rodziną/Starszy specjalista pracy z rodziną

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Dembińskiego 3, 01-644 Warszawa, ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko pomocnicze i obsługi Specjalista pracy z rodziną / Starszy specjalista pracy z rodziną w Dziale Pomocy Specjalistycznej- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 0,5 etatu.

Więcej informacji w załączniku.

Pliki do pobrania: 

Poszukiwany Starszy Specjalista Pracy Socjalnej/Specjalista Pracy Socjalnej/Starszy Pracownik Socjalny/Pracownik Socjalny w Dziale Pomocy Środowiskowej

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Dembińskiego 3, 01-644 Warszawa, poszukuje pracowników na stanowisko pomocnicze i obsługi Starszy Specjalista Pracy Socjalnej/Specjalista Pracy Socjalnej/Starszy Pracownik Socjalny/Pracownik Socjalny w Dziale Pomocy Środowiskowej - zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo w wymiarze 1 etatu.

Więcej informacji w załączniku.

Pliki do pobrania: 

Strony